PHONAK ÜRÜNLERİ / Milo / Milo Plus

Gerekli. Ekonomik. Phonak.İletişiminizi geliştirin

Milo ve Milo Plus, karmaşadan uzak durarak işin özüne odaklandı: uygun fiyata kalite ve dayanıklılık. Bu cihazlar her seviyedeki işitme bozukluklarında, konuşmaları netleştirip dinlemeyi kolaylaştırarak iletişiminizi geliştirir.
Milo ve Milo Plus, bir Phonak’tan beklediğiniz her şeye sahip: yüksek performans, yüksek kalite ve uzun ömür.

Temel işitme

İşitme cihazı kullananların karşılaştığı ortak sorunların başında arka plan gürültüsü yüzünden konuşmaları iyi anlayamamak ve can sıkıcı parazit ya da ötme sesi gelir. Üstünlüğü kanıtlanmış Phonak teknolojisi, dinlemeye en az elverişli ortamlarda bile feedback’i tümüyle keserek iletişiminizi kolaylaştırır.

Artık ötme sesi yok

Rahatsız edici ötme sesi Milo ve Milo Plus modelleriyle tarihe gömülüyor. En sevdiğiniz şapkayı takabilir ve sevdiklerinizi kucaklayabilirsiniz. Phonak teknolojisi, o anda ne yapıyor olursanız olun, arka planda ötme sesi olmadan daha iyi duyacağınızı garanti ediyor.

Gürültülü ortamlarda konuşmaları daha iyi anlamak

Gürültülü restoranlar ya da aile toplantılarında konuşmaları anlamak zor olabilir. Ama artık Milo Plus sayesinde gürültülü ortamlarda konuşmaları daha iyi anlayacaksınız çünkü işitme cihazınız konuşan kişiye odaklanıp arka plan seslerini azaltacak.

Ekonomik fiyat

En sonunda kalite ve dayanıklılık herkesin ödeyebileceği bir fiyatla sunuldu. İki farklı fiyat kategorisiyle piyasaya sürülen Milo ve Milo Plus, bütçenizi aşmadan bütün beklentilerinizi yerine getirecek. Üstelik çok çeşitli model seçenekleri her türlü işitme ihtiyacı ve hayat tarzına uyacak şekilde tasarlandı. Herkese göre bir Phonak var!

Çekici modeller

Milo ve Milo Plus, çekici ve dayanıklı gövdeler içinde biri micro olmak üzere üç kulak arkası modelde mevcut. Milo Plus’ın, ayrıca kulak içi modelleri de bulunuyor. Hangi Milo ya da Milo Plus’ın size uygun olduğunu öğrenmek için işitme uzmanınıza danışın.

Phonak kalitesi

Milo ve Milo Plus, çekici ve modern tasarımlarıyla dayanıklı ve rahat. Üstünlüğü kanıtlanmış Phonak teknolojisi ve İsviçre kalitesi geleneğini sürdürmeye devam ediyorlar.

Eşsiz teknoloji

Phonak 50 yılı aşkın bir süredir, yüksek teknolojili işitme cihazları geliştirmeye, üretmeye ve dünya çapında pazarlamaya devam ediyor. Akustik ve işitme teknolojileri alanındaki uzmanlığımızı insanlar arasındaki iletişimi ve yaşam kalitesini gözle görülür bir biçimde geliştirmek için kullanıyoruz.

İsviçre mühendisliği

Milo ve Milo Plus, İsviçre’deki Phonak teknoloji merkezinde geliştirildi. Doğal olarak bu iki işitme cihazı da dünyaca meşhur İsviçre işçiliği ürünü.

 

×
Tıkla Konum Yolla