PHONAK ÜRÜNLERİ / Naída

Daha fazla işitme. Zarif tasarım. Suya dayanıklılık.

Daha fazla işitme

Geliştirilmiş işitebilirlik ve netlik

SoundRecover sayesinde günlük konuşmaları anlamak artık daha kolay ve daha az yorucu. Bu benzersiz yaklaşım “s” ya da “ş” gibi yüksek frekanslı seslerin duyulmasını garanti eder. Ayrıca kuş sesleri, telefon çalması, alarm ve kapı zili gibi günlük sesleri zenginleştirir. Kendi sesinizin kalitesini bile geliştirebilir.

Ötme sesi olmadan dinleme

Ötme sesi işitmeyi ve rahatlığı önemli ölçüde etkiler. Naída rahatsız edici çınlamayı yok ederek ses kalitesinden ödün vermeden duymanızı sağlar.

Ortam değişikliklerine uyum

Naída size sorunsuz bir işitme deneyimi sunmak için ayarlarını sürekli bulunduğunuz ortama göre düzenler - bir konserde, arabanızda veya arkadaşlarınız ve ailenizle beraber birlikteyken.

Hareketli bir hayat için

Naída piyasada yeni boyut ve görünüm standartlarını belirliyor. En aktif kullanıcılar bile Naída’nın rahatlığının farkına varacaklar. Cihazların görünümü 18 çekici renk ve desenle zenginleştirildi.

Her yerde ve her koşulda güvenilir

Naída modelini açık havada spor yaparken, havuz kenarında serinlerken hatta yağmurda bile kullanabilirsiniz. Ancak esneklik ve sağlamlığına rağmen Naída modelleri duşta, yüzerken ve dalarken kullanılmak için tasarlanmamıştır.

Naída cihazının yerinden çıkmamasını garantilemek isteyenler için Secure'n Stay mükemmel bir aksesuardır.

Hayata bağlanın

Aynı zamanda dünyanın ilk suya dayanıklı iletişim sistemi olan tasarıma entegre FM çözümü iletişimin zor olduğu mesafeli, yankılı veya gürültülü ortamlarda iletişimi sağlar.

Hayatınızı değiştiren güç

Duyma ve konuşma dünya üzerindeki insanları birbirine bağlar, iletişim kurmamızı, sosyal aktivitelere katılmamızı ve aktif bir hayat sürmemizi sağlar. Ciddi işitme kayıpları olanlar için Naída işitme cihazları iletişim yetilerinizi artırarak hayat kalitenizi yükseltir.

SoundRecover gibi çığır açan teknolojik yenilikler konuşma ve seslerin duyulabilirliğini ve netliğini önemli ölçüde artırır. Çekici görünen, ince ve suya dayanıklı kaplama her gün için aynı yüksek performansı sunar.
Naída, 2 güç seçeneği (UP ve SP) ve 4 model (I, III, V ve IX) olmak üzere size 8 alternatif sunar.
 

×
Tıkla Konum Yolla