REXTON ÜRÜNLERİ / Rexton Cobalt+

Artık her zamankinden daha iyi şeyler küçük paketlerde gelir. Yeni Cobalt + ile tanışın. Şimdi yüksek teknoloji özellikleri heyecan verici yeni bir paket ile anında işitmenize uyumlu Cobalt RIC işitme cihazları olduğundan daha küçük ve iyi görünmektedir.

 

Cobalt işitme cihazınız ile şimdi küçük ve her kelimeyi duymanıza yardımcı teknolojisi ile dikkat çekmeyen görünümüyle en zorlu koşullarda da yanınızda.

Arkanızdan gelen seslere bile Cobalt + işitme cihazı ile konuşma anlaşılırlığı en yeni teknolojiye sahiptir. Cobalt+ işitme cihazı, küçük boyutu ve pek çok ten ve saç rengi tonları ile uyumlu olması için doğal renklerde tasarlanmış 8 standart renk çeşidi mevcuttur.

Bugün en gelişmiş konfor özellikleri Cobalt+ işitme cihazı ile akıllıca küçültülmüş ve gizlenmiştir. Daha doğal sesin keyfini çıkarın ve yorgunluk hissetmeden uzun süreli kullanım sağlayın.

 

 

Insite + teknolojisi içerir:

 

Bazı özellikler modele bağlı olabilir. Özelliklerin tam listesi için, işitme sağlığı profesyoneli ile irtibata geçiniz.

 

 

Rexton marka Cobalt+ model kulak arkası işitme cihazları;

 

 

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

 

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

 

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar. 

×
Tıkla Konum Yolla