SGK Anlaşmamız vardır ile anlaşmamız vardır
HAYATI DUY...

Kurumsal

BİZ KİMİZ?

Mediton İşitme Cihazları 2012 yılında Uğur ÖZEN tarafından kuruldu. "Dünyada işitme cihazı sektöründe ki yenilikleri aynı anda Sakarya halkına iletmek" hedefiyle faaliyete başlayan Mediton bu konuda on binlerce işitme kayıplı hastaya ulaştı ve sorunlarını çözdü. Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli kendini geliştiren işitme cihazı hakkında çok tecrübeli bir ekip tarafından oluşan Mediton, tüm kullacılara büyük özen göstererek, onların işitme ile ilgili yaşadıkları sıkıntıları dinler ve çözer.

Nasıl Başladık?

2012 itibariyle Merkez şubemiz dışında Hendek Şubemiz, Karau Şubemiz ve Yenikent teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Hizmet sağladığımız tüm noktaları daha yakından tanımanızı isteriz.

 

 

Mediton İşitme Merkezi

2012

2012

Merkez Şube

2014

2014

Hendek Şube

2016

2016

Karasu Şube

2018

2018

Teknik Servis

Değerlerimiz

Mediton İşitme Cihazları ailesi olarak önemli prensiplere ve değerlere sahibiz. Biz sadece satış öncesinde değil, satış sonrası hizmetlerde ve teknolojiyi çok yakından takip edip, bunu da dünya ile aynı anda Sakarya halkına ulaştırmak en büyük değerimizdir.

Başarımızı en çok ekip çalışmamıza borçluyuz. Yönetiilerimiz birer lider, ekibimizin üyeleri ise birer katılımcıdır. Ekip olarak her zaman tek parça olur, tek bir hedef belirleriz.

Fiziksel ya da sanal geliştirmelerimizin tamamını daha iyi bir hi deneyimi için gerçekleştiririz. Bu bizim için fazla fedakarlık gerektirse bile asla değişmez.

En çok değişen ve gelişen ürün gamına sahip olduğumuzu düşündüğümüzde, değişime ayak uydurmamak pek de mümkün olmazdı. MEDİTON her zaman değişime ve gelişime açıktır.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.