PHONAK ÜRÜNLERİ / Certéna Art

Hayata Güven - Gerçekten güvenebileceğiniz, kanıtlanmış teknoloji 

 

Gerçekten güvenilir

Hayatı anlamlı, keyifli ve üretken kılan etkinliklerin tümüne katılmak her zaman güvenebileceğiniz bir işitme cihazını gerektiriyor. Dayanıklılığı, ergonomik tasarımı ve güvenilir performansıyla Certéna Art, size hayatı dolu dolu yaşamanız için güven sağlıyor.

Ötme sesine son!

İşitme cihazlarında yaşanan en yaygın sıkıntı ötmelerdir. WhistleBlock (feedback önleyici) teknolojisi sayesinde, Certéna Art ile bu rahatsız edici sesler artık sorun değil. Hemen en sevdiğiniz şapkanızı giyin. Sevdiğiniz birine sarılın. İstediğiniz yere oturun. Ne yapıyor olursanız olun, WhistleBlock teknolojisi ile Certéna Art rahatsız edici ötmeler olmaksızın görevini yerine getirir.

Kablosuz dünyaya erişim

Certéna Art, modern iletişimin bütün unsurlarına rahat ve sınırsız erişim için, sınıfında kablosuz fonsiyonelliği sunan tek işitme cihazıdır.
Kullanışlı iCom aksesuarı ile cep telefonları, televizyonlar ve diğer cihazlarla kablosuz bağlantı kurabilirsiniz. iCom bütün bu sinyalleri doğrudan her iki işitme cihazına birden gönderir.

Hayatın tüm seslerini yeniden yakalayın!

Ayrıcalıklı Phonak SoundRecover teknolojisi hayatın zengin ses yelpazesinin ayrılmaz parçası olan en belirsiz sesleri bile duyulur hale getirir; sevdiklerinizin fısıltılarından kuşların ötüşüne kadar. En önemlisi de, SoundRecover sayesinde artık tüm konuşmaları net bir şekilde ve hiçbir detayı kaçırmadan takip edebilirsiniz. En sessiz ve belirsiz konuşma seslerini duymanızı başka hiçbir işitme cihazı garanti edemez. SoundRecover sayesinde hiçbir şey kaçırmazsınız.
 

×
Tıkla Konum Yolla