SGK Anlaşmamız vardır ile anlaşmamız vardır
HAYATI DUY...

Phonak Audéo™ Paradise

Yepyeni bir donanımla sunulan Audéo Paradise sayesinde geliştirilmiş işitme performansı sağlanırken bir çok gelişmiş özellikte sizlere sunulmaktadır.

Sesi Olduğu Gibi Duyun

Karmaşık olduğu kadar hayatımızda çok önemli bir yeri olan işitme eylememizin en doğal haliyle devam edebilmesi için sesleri olduğu gibi duymanıza yardımcı olacaktır.

Konuşmaları Kaçırmayın

Eğer karşınızda ki alçak sesle konuşuyorsa ya da konuşan kişiyle arada mesafe varsa konuşmaları anlamakta zorlanabiliriz. Bu cihazda ki konuşma güçlendirici ile sohbetlerinizin tadında eksiklik yaşamanızı önlüyoruz.

Gürültü Azaltma

Bazen bulunduğumuz ortamda ki gürültü sebebiyle konuşmaları algılamakta zorluk yaşarız. Bunun önüne geçmek için geliştirilen Dinamik Gürültü Azaltma özelliğiyle myPhonak uygulamasından istediğiniz miktarda gürültü önleme ayarını yapabilirsiniz.

Ses Asistanı

Kulaklığınıza dokunduğunuzda telefonunuza gelen çağrıları açabilir, müzikleri başlatabilir ya da durdurabilir ve ses asistanınızı etkinleştirebilirsiniz. Yerleşik mikrofon ile aramalarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon, TV ve Daha Fazlası

Phonak Paradise ile IOS, Android veya Bluetooth özellikli cihazlara bağlanır. Böylece doğrudan işitme cihazınıza ses aktarımı yapabilirsiniz.

Uygulama Kontrolü

myPhonak app ile işitme cihazınıza bağlanabilir, istediğiniz özelliklere göre ayarlamalar yaparak kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

 

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.