NEDEN MEDİTON?

1-)Dünyanın en iyi işitme cihazlarından biri olan PHONAK markanın Sakaryada tek yetkili satıcısıyız.

2-)Dünyada Soundrecover (duyulamayan frekanstaki sesleri duyulabilir alana kaydırma) özellikli cihazlar sadece PHONAK işitme cihazlarıdır.Bu özellik sayesinde kelimeleri anlamada diğer cihazlar %60’ta kalırken,PHONAK cihazlar %88’e ulaşmışlardır.Soundrecover hakkında detaylı bilgi için https://www.phonak.com.tr/faydalı-bilgiler/phonak-spice-platformu-teknolojik-özellikleri/soundrecover/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

3-)İşitme cihazı uygulamalarımız odyometrist eşliğinde yapılmaktadır.

4-)İşitme cihazı uygulamalarını REM (Gerçek Kulak Ölçümü) ile yapıyoruz.Bu sayede size en uygun cihazı,en doğru ayarda yapıp yapmadığımızı dijital ortamda rahatlıkla görebiliyoruz.

5-)İşitme cihazı kullanımında,satıştan sonra da sizlere tüm güleryüz,samimiyet ve özverimizle yardımcı oluyoruz.

6-)Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğundan her hastamızı memnun etmeye çalışıyoruz.MEDİTONdan güleryüzle ayrılan her hasta bizi işimize daha motive ederken,işimizi ne kadar doğru yaptığımızı görüp bizi daha fazla mutlu ediyor.

7-)Hastalarımızı periyodik olarak kontrol edip,hem tekrardan test yapıyoruz hem de gerektiği takdirde tekrardan ayar yapıyoruz.Böylelikle kullanım daha keyifli ve sağlıklı bir hal alıyor.

8-)Genç,dinamik ve teknolojiyi yakından takip eden bir ekibiz dolayısıyla herhangi bir teknolojik gelişmeyi yakından takip ediyoruz ve gerektiğinde hastalarımızı bilgilendirip,uyguluyoruz.

9-)Tüm cihazlarımız garantilidir.En ufak bir sıkıntıda,bozulan parça değil cihazın modülü komple değişir.

10-)Hastalarımızın cihazlarını teknik servise yolladığımızda onları asla mağdur etmiyoruz.Cihaz tamirden dönene kadar aynı cihazın yenisini aynı ayarda hastamıza veriyoruz.

11-)Yüzümüzdeki gülümseme satıştan önce olduğu kadar satıştan sonra da aynı yerinde olacak.

----Referansımız hastalarımızdır.
MEDİTON İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

×
Tıkla Konum Yolla