REXTON ÜRÜNLERİ / Rexton Bridge+

Rahat bir dinleme sanatında ustalaşmak.

Yeni Rexton Bridge + işitme cihazı ile tanışın. Kendinize bir işitme çözümün zorlukları ile başa çıkmak için zevk meşgul iseniz Hayatı dolu dolu yaşamak böylece, ultra-güvenilir Köprüsü + rahat bir işitme deneyimi ve daha doğal ses sağlar.

 

Köprü + Rexton gelen ailesi size açık-as-a-çan konuşmada, gelişmiş ses, kablosuz bağlantı ve rechargeability için yeni teknoloji verir. Seçtiğiniz İster arkası kulak (BTE) veya işitme-kulak (ITE veya Özel), süper akıllı Köprüsü + daha iyi işitme ve daha tatminkar bir hayat için bilet.

Rexton Köprüsü + dijital işitme size kolaylık ve en üst düzeyde esneklik sunan çeşitli özellikler ile geliyor.

 

Bridge + teknolojisi içerir:

 

Rexton marka Bridge + model kulak arkası işitme cihazları;

 

 

Rexton marka Bridge + model kulak içi işitme cihazları;

 

 

Feedback Önleme Sistemi

Feedback Önleme sistemi en son teknolojiyi kullanarak daha feedback sizin kulagınıza ulasmadan önlenmesini saglar. Feedback olabilecek sinyaller daha kulaga ulasmadan bu teknoloji sayesinde isaretlenir ve bir daha buna benzer sesler olustugunda otomatik olarak önlenir. Aynı zamanda yeni transient frekans kaydırma sistemi ile feedback önleme çok daha hızlı islemektedir. Feedback önleme sistemi hastaların çevreyi rahat ve konforlu bir sekilde duyabilmelerini saglar.

 

Size Özel Ses Ayarı

Size özel ses ayarı ile artık sesleri en dogal halleriyle duyacaksınız. Hastanın istegi dogrultusunda sekillendirilebilen ayarlamalar isitme cihazının kisiye özel olmasını saglar. Otomatik ekolayzır ve çevreye uyum özellikleri sayesinde cihazdan aldıgınız verim en üst seviyeye çıkar.

 

Fokus 360

Fokus 360° özelligi ile yönsel mikrofonun geleneksel özelliklerinin dısına çıkıp isitme cihazı kullanıcısının etrafındaki tüm sesleri duyabilmesi saglanır. Bu özellik ile kisinin etrafı 360° taranır ve etrafındaki baskın konusma sesi belirlenir. Böylece mikrofon o yöne odkalanarak kisinin konusmayı çok daha iyi ve anlasılır bir sekilde duymasını saglar. 

×
Tıkla Konum Yolla